49 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo ÜCRETSİZ
Kapat

Bize Hayatı Öğreten Tüm Babaların Babalar Günü Kutlu Olsun


En değerli dayanağımız olan babalar gününün yaklaştığı şu günlerde hediye seçme telaşlarımız başladı. Hem günlük hayat ve iş stresine en çok maruz kalan babalarımızı sevindirecek en küçük hediye onları çok mutlu edecektir. “Bu yıl hangi hediyeyi alsam?”, “Geçen sene de gömlek almıştım.” cümlelerini yalnız kuruyor olamam sanırım.  Babamızı en iyi kendimiz tanıyoruz ve zevklerini biliyoruz. Bu kez onu alacağımız hediyelerle hem şaşırtıp hem de ona farklı ufuklar açacak hediye önerilerini Olipon’da bulabilirsiniz. Yıllardır gömlek, pantolon, kravat vb. şeyleri almaktansa farklı alternatiflere bir göz atmanın sakıncası yok. Şahsen kendim artık onun hayatını kolaylaştıracak, yaptığı aktivitelere yardımcı olacak ürünleri tercih etmeye başladım. Hem hesaplı hem de babaların oldukça işine yarayacağını düşündüğüm önerilere bir göz atalım.

Örneğin babam doğada olup, arkadaşlarıyla piknik yapmaktan keyif alıyor. Göl kıyısına gidip mangal yakarken yanında götürebileceği pratik bir sandalye oldukça uygun bir hediye tercihi olabilir. Evolite katlanabilir kamp koltuğu oldukça hesaplı. Su geçirmezliği 600/D olması, yüksek dirençli metal ayakları ve Oxford pvc kaplama kumaştan üretilmesiyle oldukça dayanıklı ve rahat oturabiliyorsunuz. Kolayca katlanabilir özelliği ve yine oxford pvc kumaştan üretilen askılı taşıma çantası oldukça hafif ve ergonomik bir kullanım sağlıyor. Bir diğer tercih için bıçak, çakı ve diğer multitoollar genelde her erkeğin dikkatini çekebilecek hediyelerden biri olabilir. BÖKER’in Magnum cep çakısı 99 gr ağırlığı, kırmızı renkte olan namlu uzunluğu 5.8 cm ve açık uzunluğu 15.5 cm olan oldukça şık ve hafif bir cep çakısı özelliğinde. Gövde malzemesi aliminyumdan ve bıçağı 440A paslanmaz çelikten üretilmesiyle de uzun ömürlü bir kullanıma sahip.

Havaların güzelleşmesi hepimizi doğadaki açık alanlara ve göl kenarlarına adeta sürüklüyor. Göl kıyısında ailecek balık tutmak oldukça dinlendirici bir aktivite. Çoğu babanın bir tutkusu haline gelen balık avları aynı zamanda doğada piknik yapıp aile bağlarını güçlendirip keyifli ve kaliteli zamanlar elde etmenizi sağlar. Albastar’ın ürettiği Constant olta makinesiyle hem kıyıdan bir çok balığı surf av yöntemiyle tutabilirsiniz ve hatta sazan avları için de oldukça uygundur. 6000’lik, 5.2:2 devir ve 6+1 bilye sayısıyla mükemmel misinasalınımı özelliğine sahip olmasıyla tatlı sulardaki ağır balıkları bile rahatlıkla çekebilirsiniz. 0.40, 0.50 ve 0.60 mm misina kullanımı sunmasıyla da gerçekten oldukça kullanışlı bir olta makinesi. 405 gr ağırlığıyla da oldukça hafif, sağ ve sola değiştirilebilir metal kol özelliği oldukça ergonomik. Yine balık avı meraklısı bir babaya alınabilecek bir hediye olan Lineaeffe Sh 100 Shizuka 420 cm 100-250 gr atara sahip 3 parçalı bir surf kamışı, kapalı boyu 144 cm olan 595 gr olmasıyla yine oldukça keyifli surf avları için çok uygun. Bu kombinasyonla göl ve diğer sulardaki sazanlar dahil diğer balıkları yakalayabilirsiniz. Vazgeçilmez bir giyimaksesuarı olan kemerler de erkeklerin oldukça sevdiği bir eşya. Go Travel’ın gizli cepli kemeri deri işlenmiş kumaştan üretilen günlük kullanım için oldukça uygun bir kemer. Para vb. eşyalar için gizli cep bölmesi oldukça pratik kullanım sağlıyor. Sahip olduğumuz en değerli varlığımız olan babanıza bütçenizi çok sarsmadan bu ürünleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Daha fazla hediye seçeneği için olipon.com‘ a göz atabilirsiniz. Üstelik Sepette Anında -%5 indirimle babanız için özel ürünlere sahip olun.

İndirim Kupon Kodu: BABA2019

Bize Hayatı Öğreten Tüm Babaların Babalar Günü Kutlu Olsun.


Takipte Kalın

Olipon © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır